مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
En
02122367958

پوشش گالوانایز اجزاء فولادی سازه پارچه ای

پوشش گالوانیزه اجزا فولادی
5/5 - (2 امتیاز)

گروه آسمانه سازه های پارچه ای با بکارگیری پوشش گالوانایز اجزاء فولادی از تماس فولاد با محیط خورنده و نیز حفاظت کاتدی، از خوردگی فولاد جلوگیری میکند.

با فرو بردن قطعه فولادی درون مذاب روی، بر اثر واکنش مذاب روی با سطح قطعه، آلیاژهایی از آهن و روی در سطح قطعه ایجاد میشوند که یک لایه تقریباً خالص روی را در سطح خارجی پوشش ایجاد میکند.

شرکت آسمانه سازه پارچه ای با در نظر گرفتن فواید زیاد روکشهای گالوانیزه (که در ذیل به برخی از آنها اشاره میکنیم) سعی در افزایش کیفیت محصولات چادری خود دارد.

دوام و طول عمر: طول عمر ورقها و پروفیلهای فولادی پوشش داده شده با روی در محیط های کاملاً خورنده، در حدود 20 تا 30 سال است.

پوشش گالوانایز اجزاء فولادی به دلیل داشتن یک ساختار متالوژیکی خاص، دارای مقاومت مناسب در برابر صدمات مکانیکی و سایش خواهد بود.

حفاظت در برابر صدمات محیطی به صورت اتوماتیک: پوششهای گالوانیزه به دلیل آنکه در فولاد نفوذ کرده و به عنوان کاتد عمل میکنند، میتوانند مقاطع ریز موجود در روی سطح فولاد را در برابر صدمات محیط و خورندگی، محافظت نمایند.

محافظت از تمامی نقاط و گوشه ها: پوشش ایجاد شده میتواند کلیه نقاط و سطوح فولاد را اعم از گوشه ها، جاهای کوچک و فرورفتگیها پر نموده و از خوردگی آنها جلوگیری کند.

در این زمینه هیچ پوششی بهتر از پوشش گالوانیزه عمل نخواهد کرد.

ارسال نظر

02122367958
سلام
در واتس‌ اپ پاسخگوی شما هستیم