مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
En
02122367958

طراحی مهندسی سازه چادری

طراحی-مهندسی-سازه-پارچه-ای

انواع متعدد و نامحدود فرمها در سازه های چادری و اشکال هندسی متنوع سازه های چادری چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکنند.

آنچه که در ورای این فرمها و اشکال زییا نهفته، رشته ای از علوم، فنون، قطعات و جزئیات است که از خلق ایده یک سازه چادری در ذهن آغاز و پس از طراحی و مهندسی های متعدد خاص صنعت سازه های چادری ساخته و باعث ایجاد اینچنین اشکال زیبا و متنوعی در صنعت سازه های چادری میگردد.

مهمترین و اساسیترین بخش ساختار سازه های چادری، چهارچوب و سازه پشتیبان سازه های چادری است که برای نگهداری و انتقال فرم مورد نظر به پوشش و لایه pvc سازه چادری با دقت و ظرافت ساخته میشود و بایستی از دوام و استحکام بالایی نیز برخوردار باشد.

آسمانه سازه های پارچه ای کششی، سازه چادری خود را بر اساس استانداردهای خاص تعیین شده در مبحث ششم مقررات ملی ساختمان ایران و دیگر آئین نامه های مهندسی سازه های چادری، تدوین شده در انجمنهای سازه های پارچه ای معتبر دنیا طراحی و تولید مینماید.

همانگونه که میدانید در اغلب سازه های فلزی پشتیبان، قطعات، اتصالات و بخشهای عمده ای از جزئیات آنها قابل رویت هستند، لذا ما طراحی جزء به جزء یک سازه چادری – کاملاً دقیق، ظریف و آمیخته با هنر و خلاقیت انجام میدهیم.

اهمیت کیفیت ساخت و تولید سازه های فولادی بکارگیری شده در سازه های چادری: پس از طراحی مناسب و مهندسی، ساخت و تولید سازه های چادری در چند بخش اصلی مورد دقت و حساسیت میباشند.

برای گروه ساخت و تولید ما مقرر گردیده تا تمامی جزئیات سازه های چادری بوسیله دستگاههای cnc برشکاری شوند.

جوشکاری این اجزاء از بعد و کیفیت مناسب برخوردار باشند تا در هنگام وقوع بحران و بارهای ناگهانی بخوبی عمل کنند و تا حد امکان اکثر جوشکاریها، در کارخانه و در شرایط محیطی مناسب اعم از دما و رطوبت مورد نیاز، صورت پذیرد.

به منظور حفاظت حداکثری و طول عمر بالای سازه های فولادی بکار رفته در سازه های چادری از آبکاری گالوانیزه گرم و پوشش رنگ مناسب استفاده گردد.

برای سازه های فولادی بکار رفته در سازه های چادری 6 متر و کوچکتر از آن از نوع رنگ پودری الکترواستاتیک و برای سازه های فولادی بکار رفته در سازه های چادری بزرگتر از زیر کار سند بلاست و روکش رنگهای اپوکسی و پلی ارتان استفاده می شود