مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
En
02122367958

سایبانهای چادری از پیش طراحی شده

سایبان-از-پیش-طراحی-شده-چادری
5/5 - (1 امتیاز)

سایبانهای چادری از پیش طراحی شده به سازه هایی اطلاق میشود که طراحی، محاسبات و مهندسی آنها در سایزهای مختلف سازه چادری از قبل انجام شده و براساس درخواست مشتری، سازه چادری مورد نظر ساخته و در محل نصب میگردد.

با استفاده از سایبانهای از پیش طراحی شده در زمان و هزینه در هر مرحله از پروژه اعم از مرحله طراحی و مهندسی، تولید و نصب پروژه صرفه جویی خواهد شد که منجر به کاهش زمان تحویل خمیشود

طیف گسترده سایبانهای چادری از پیش طراحی شده آسمانه باعث میشود که به راحتی در هر فضایی و با هر کاربری قابل تطبیق باشد

سیستم سازه چادری کششی به همان میزان که از لحاظ بصری برای همگان پر جاذبه است از نظر فنی (حتی برای بسیاری از معماران و مهندسان ) ناشناخته و مبهم است.

هدف ما این است تا بین حیرت عوام در اثر این فرمهای تماشایی و فناوری پیشگاهی که توسط آن طراحی و ساخته میشوند پلی ایجاد کنیم و سپس رهنمودی برای طراحان و مهندسینی باشیم که یکی از سازه ها را تحقق خواهند بخشید.

دانش سایبانهای چادری کششی مستلزم داشتن صلاحیت در طیف وسیعی از رشته هاست، از جمله مواد و مصالح، معماری، طراحی، تحلیل و محاسبات سازه ای، تاسیسات، صدابندی، هوابندی، نور پردازی و سایر طراحیهای مکانیکی.

هدف شرکت سازه پارچه ای آسمانه و سقف متحرک سایه روشن گسترش کمی و کیفی خدمات خود در سطح ملی و بین المللی در قالب شرکتی شناخته شده در سطح منطقه میباشد.

ارسال نظر

02122367958
سلام
در واتس‌ اپ پاسخگوی شما هستیم