مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
En
02122367958

سازه چادری وید مجتمع تجاری وصال – مشهد

سازه-های-پارچه-ای-وید-مجتمع-وصال
5/5 - (2 امتیاز)

جدول مشخصات سازه چادری وید مجتمع تجاری وصال -مشهد

سال اجرا  1390
جنس لایه پارچه:  Batly HM-PVC Coted Poyester Fabric
مساحت   160مترمربع
کارفرما شرکت سپاد خراسان
طراحی و معماری جناب آقای مهندس کلاته آهنی

هدف از ساخت سازه چادری وید :

از آنجا که احساسات فضایی که به واسطه void در فضا ایجاد می شود شامل ایجاد امکان توقف و مکث در فضا، ایجاد محلی برای اجتماع، ایجاد فضای باز مرکزی، که شفافیت و گشاده بودن فضا را در پی دارد، میباشد کارفرما شرکت سپاد خراسان بر آن شد تا با توجه به اهمیت وید در مجتمع تجاری با استفاده از سازه چادری دکوراتیو به این فضا اهمیت ویژه‌ای بدهد.

سازه چادری دکوراتیو وید مجتمع وصال مشهد درسال 1390 با همکاری تیم فنی و مهندسی آسمانه و طراحی جناب آقای مهندس کلاته آهنی اجراشد. این پروژه از گل 16 پر و 16 آدمک که آن را احاطه کردند الهام گرفته شده است.

قابل ذکر است که سازه چادری مجتمع تجاری وصال (پل عابر پیاده) با طراحی بی نظیر آن حاصل کار تیم فنی و مهندسی آسمانه است که نشان از رضایت و اعتماد تیم سازنده است.

سازه-چادری-وید-مجتمع-وصال

مشخصات سازه چادری وید :

سازه پارچه ای وید مجتمع وصال تیم فنی و مهندسی آسمانه را بر آن داشت که از 16 آدمک که حول المان مخروطی مرکز حلقه زده اند کمک بگیرد سازه آدمکها بوسیله ورقهای فولادی میباشد که به صورت غیر منشوری با قوس دو جهته ساخته شده اند این پروژه به مساحت 160 مترمربع اجراشده است.

سازه-پارچه-ای-وید-مجتمع-وصال

 

سیستم سازه فلزی و تکیه گاهی:

ابعاد کلی سازه آدمکها در دایره‌ای به قطر 13.74متر محاط میباشد و اختلاف ارتفاع قسمت درونی گل با انتهای سازه آدمکها 1.17 متر میباشد. اتصال پارچه به سازه آدمکها بوسیله فنر و فکهای کشنده میباشد.

سازه-های-چادری-وید-مجتمع-وصال

 

رنگ سازه چادری وید :

در طراحی سازه چادری دکوراتیو  این پروژه تلاش شده است که رنگ این سازه‌ها با مجتمع تجاری هماهنگی مطلوبی داشته باشد لذا برای پارچه از رنگ زرد و بنفش و قهوه‌ای و ساختار فلزی از رنگ خاکستری استفاده شده است. استفاده از رنگ مکمل زرد و بنفش بر زیبایی بصری مشتریان افزوده است. سازه چادری این پروژه بنابر درخواست کارفرما از پارچه Batly HM-PVC Coted Poyester Fabric انتخاب شده است که محصول شرکت Ferrariمی باشد.

ارسال نظر

02122367958
سلام
در واتس‌ اپ پاسخگوی شما هستیم