مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
En
02122367958

برش لیزر اجزاء فولادی در سازه چادری

برش-لیزر-اجزاء-فولادی-سازه-پارچه-ای
5/5 - (2 امتیاز)

با استفاده از تکنولوژی برش لیزر اجزاء فولادی سازه چادری تولید سازه پارچه‌ای با کیفیت هرچه تمامتر انجام میگردد. تولید اجزاء فولادی سازه پارچه‌ای با روشهای قدیمی و سنتی هر چند ممکن است کم هزینه تر باشد اما قطعاً کیفیت و انعطاف پذیری لازم برای بهره گیری از تکنولوژیهای روز دنیا را نخواهد داشت.

در توليد با کیفیت تک تک قطعات فلزی و ساختار فولادی صنعت سازه پارچه‌ای استفاده از تکنولوژی برش لیزر استفاده میگردد

سهولت در به‌کارگیری، کیفیت و تمیزی (عدم وجود لبه‌های اضافی در قسمت‌های برش خورده) محصول نهایی از مزایای استفاده از برش لیزر به جای برش‌های مکانیکی و سنتی است. از آنجایی که از ابتدای شروع عملیات برش تا پایان کار، پرتو لیزر به صورت مداوم و یکنواخت عمل برش را انجام می‌دهد، دقت کار افزایش می‌یابد.

احتمال تاب برداشتن متریال در برش لیزر بسیار کم است؛ چون ناحیه مؤثر حرارتی در این فرایند بسیار کوچک است.

برش لیزری به علت دقت بالاتر و مصرف انرژی کمتر در هنگام برش، مزیت بیشتری نسبت به برش پلاسما دارد. با این وجود اغلب دستگاه‌های برش لیزری نمی‌توانند ضخامتی بیشتر از ضخامت برش دستگاه‌های پلاسما را برش دهند. امروزه دستگاه‌های برش لیزری قوی‌تری نیز در حال تولید است تا بتوانند ضخامت‌های بیشتری را برش دهند اما هزینه تمام شده این دستگاه‌ها بیشتر از دستگاه‌های برش پلاسما است. مهم‌ترین مزیت استفاده از دستگاه برش لیزر جهت برش فلزات و غیر فلز، سرعت و دقت بالای کار است.

برش-لیزر-اجزاء-فولادی-سازه-چادری

سازه پارچه‌ای آسمانه همواره به منظور بهبود و ارتقاء کیفیت تولید سازه پارچه‌ای و سازه چادری متحرک در ساخت قطعات فلزی و ساختار فولادی روش برش لیزر را انتخاب و استفاده مینماید

ارسال نظر

02122367958
سلام
در واتس‌ اپ پاسخگوی شما هستیم